Šią savaitę vykusį valstybės valdomos bendrovės „Lietuvos geležinkeliai“ poilsio bazės Giruliuose aukcioną laimėjo pajūryje su prekės ženklu „Ajus group“ nekilnojamojo turto (NT) projektus plėtojantys verslininkai.

Už turtą jų bendrovė „Daermax investments“ pasiūlė 3,85 mln. Eur.

Mantas Dubauskas, „Lietuvos geležinkelių“ atstovas, ir Vitalijus Urbanovičius, „Daermax investments“ bendraturtis, tai patvirtino BNS, tačiau išsamiau nekomentavo.

„Taip, patvirtinu, kad mes įsigijome šį objektą, bet šiam momentui nelabai norėtume ką nors komentuoti“, – BNS sakė V. Urbanovičius.

„Ajus group“ skelbia išplėtojusi ir pardavusi 14.000 kv. m ploto būstų ir iki 2022 m. ketinanti pastatyti dar 20.000 kv. m ploto, arba 700 butų.

„Grupė neperka brangių sklypų ir nedaro plyno lauko investicijų, kas labai dažnai išbrangina galutines būsto kainas. Aktyviai ir profesionaliai ieškoma didelių, apleistų, nebegyvenamų NT objektų Lietuvos kurortinėse vietose, arti jūros ar miško. Įvykdžius pirkimą palankia kaina, grupė naudoja savo statybinę patirtį ir potencialą tam, kad apleisti pastatai būtų sutvarkyti ir butai naujai įrengti. Tai leidžia dar sutaupyti pinigų, nes nereikia samdyti kitų statybinių kompanijų“, – rašoma plėtotojų tinklalapyje.

Projektus grupė plėtoja Klaipėdoje, Palangoje, Šilutėje, Šventojoje, Druskininkuose ir Trakuose.

https://www.delfi.lt/verslas/nekilnojamas-turtas/vietoj-ltg-poilsio-bazes-giruliuose-iskils-prabangus-bustu-kvartalas.d?id=87837301

https://www.vz.lt/nekilnojamasis-turtas-statyba/2021/07/30/lietuvos-gelezinkeliu-poilsio-baze-giruliuose-turetu-isigyti-vietos-pletotojai

https://www.lrt.lt/naujienos/verslas/4/1459854/lietuvos-gelezinkeliu-poilsio-baze-giruliuose-perka-daermax-investments