Esame patikrinti laiko

„AJUS GROUP“ apjungė septynias Lietuvos įmones, jau ne vienerius metus sėkmingai veikiančias NT vystymo ir pardavimo, statybų sektoriuose.

„AJUS GROUP“ priklausančios įmonės yra sukaupusios daugiau, kaip dešimt metų patirties statybų sektoriuje.

Pagrindinė „AJUS GROUP“ veiklos kryptis yra NT projektai.  Gyvenimui ir poilsiui skirti butai ir apartamentai bei komercinės patalpos ir jų nuoma yra mūsų vizitinė kortelė.

Už mus kalba darbai

Pasirinkta teisinga plėtros strategija, sprendimų priėmimo greitis ir šimtaprocentinis patikimumas bei atsidavimas  darbui, lėmė įspūdingą įmonės pardavimų šuolį per paskutinius keletą metų.

Iki 2021 metų vidurio  „AJUS GROUP“ įmonės jau pastatė, įrengė ir sėkmingai pardavė 14 000 kv. m. gyvenamojo ploto. Iki šių metų pabaigos įmonių grupė „AJUS GROUP“ planuoja išvystyti iki 35 000 kv. m. Kas sudaro virš 1000 butų.

Per du metus įmonių grupės „AJUS GROUP“ veiklos apimtys padidėjo penkiolika kartų. Nuo 49 butų 2019 metais iki virš 1000 butų 2023 metais.

Pastatyta virš 1000 butų

Planuojama išvystyti iki 35 000 kv. m. plotas

Apjungtos 7 įmonės

Turinčios didelę statybų patirtį

Apgalvotos NT investicijos

Leidžia sukurti patrauklesnę kainą galutiniam klientui

Kas mus išskiria iš kitų

Mūsų veiklos prioritetai, leidę pasiekti tokių sėkmingų rezultatų, yra KAINA, LOKACIJA, LANKSTUMAS.

„AJUS GROUP“ yra naujos kartos verslas. Su savimi į NT rinką atsinešė ir naują požiūrį.

„AJUS GROUP“ dėka atsivėrė galimybės įsigyti būstą poilsiui ar gyvenimui pačiose gražiausiose Lietuvos vietose ir tiems žmonėms, kurie apie tai tik svajojo, bet jų turimos santaupos ir pajamos to neleido.

Praeitį prikeliame ateičiai

„AJUS GROUP“ neperka brangių sklypų ir nedaro plyno lauko investicijų, kas labai dažnai išbrangina galutines būsto kainas pirkėjams.

Yra labai aktyviai ir profesionaliai ieškomi dideli, apleisti, nebegyvenami NT objektai Lietuvos kurortinėse vietose, arti jūros ar miško.

Įvykdžius pirkimą palankia kaina, „AJUS GROUP“ naudoja savo pačios statybinę patirtį ir potencialą, tam, kad apleisti pastatai būtų sutvarkyti ir butai naujai įrengti. Tai leidžia dar sutaupyti pinigų, nes nereikia samdyti kitų statybinių kompanijų. Patirtis ir medžiagos užtikrina kainos ir kokybės santykį.

Klientų pasitikėjimas, tvirtos vertybės ir profesionali komanda

„AJUS GROUP“ klientai jau spėjo tvirtai įsitikinti mūsų parduodamų būstų kokybe.

Klientai labai pasitiki ir vertina įmonės parduodamus objektus.

„AJUS GROUP“ atstovaudama naujos kartos verslą, stengiasi daug dėmesio skirti žalumui ir socialinei atsakomybei.

„AJUS GROUP“ ne tik papuošia apleistas kurortų erdves, bet ir aktyviai dalyvauja jų bendruomeniniame gyvenime. Prikėlus namą naujam gyvenimui, negalima jo palikti ir užmiršti, reikia užpildyti jį socialiniais ryšiais ir atsakingu elgesiu.

Geri veiklos rezultatai ir harmonija ateina tada, kai įmonės vertybės ir interesai sutampa su klientų vertybėmis ir interesais. Tokį balansą padeda sukurti profesionali, atidi ir rūpestinga, savo darbą puikiai išmananti „AJUS GROUP“ žmonių komanda.

Jūs dar ne kartą sutiksite „AJUS GROUP“ Lietuvos nuostabiausiuose kampeliuose. Visada žinokite, kad tai geras ženklas Jūsų gyvenime. Tai savotiškas Jūsų Tvirtos ateities talismanas.