Project Description

Atsibodo išpūstos NT kainos Lietuvoje? Nebelaukite! Kaina vos 1100€/kv.m.

Ant stogo sumontuotos saulės baterijos, Elektra beveik nemokama, prie šiais laikais kylančių kainų tai puikus sprendimas būsimiems gyventojams!

Šildymas geoterminis – pigiausias! Vanduo iš grežinio – Nekainuoja. Langai A++ klasės 2 paketų. Fasadas apšiltintas 20 cm storio polistirenu. Šiuo metu asfaltuojamas privažiavimas!

Projektas įsikūręs ant dviejų pakrančių – jūros ir ežero. Poilsiautojai čia gali rasti kompromisą – poilsį tuo pačiu metu ir prie labai žuvingo ežero, ir pajūryje, kur visas paplūdimys priklauso ik jums… Iš kiemo miško takeliu pateksite į paplūdymį per 4 minutes!!!

Projekto teritorija yra apie 1,3 ha ploto. Teritorijoje gausu poilsio kampelių su stalais, suolais, šašlykinėmis. Įrengtos žaidimo aikštelės krepšiniui, tinkliniui bei futbolui. Vaikams žaisti įrengtos supynės, lipynės.

Šis projektas – geriausias sprendimas pasiilgusiems ramybės, jūros ošimo, laukinės gamtos, žvejybos ežere ar tiesiog pabūti vieniems…

Absoliuti dauguma poilsiautojų Papėje – Lietuviai.

Papė – 9 km nuo Racavos, 10 km nuo Lietuvos sienos, Rucavos valčiuje, prie Baltijos jūros kranto. Nuo žemyno atskirta Papės ežero ir didelių pelkynų. Siauru pylimu ateina vieškelis iš Rucavos. Papės apylinkės paskelbtos regioniniu parku.

Artėjant link Papės jau maloniai nustebina informaciniai turistiniai ženklai. Atrodo tai pats Latvijos pakraštys, tačiau turistinė infrastruktūra sutvarkyta puikiai. Net menkiausiai laikomas objektas pažymėtas, sudaryti maršrutai keliavimui pėsčiomis, dviračiu ar mašina, nurodyti kilometrai ir sužymėtos trasos.

Papė išlikęs senovinio stiliaus kaimas, kur namai išmėtyti po teritoriją. Tačiau, kad ir kaip keistai bei prieštaringai atrodytų, Papė-civilizacija beveik visiškai laukinėje gamtoje.